KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16733225

nr 1673 3225

Erik Juselius

(1891-1948), Finland

Oljemålning, Signerad, daterad Eckerö -40. Olja på pannå, 29x37 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm

Erik Juselius, finländsk målare född 1891, död 1948.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 januari 2025
kl 18:18:21

17/1 22:36:56 1      Vinnande bud
17/1 22:40:26 1      justering av budtak

Erik Juselius

Läs mer om Erik Juselius