KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16733225
nr 1673 3225
Erik Juselius
(1891-1948), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad Eckerö -40. Olja på pannå, 29x37 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm
Erik Juselius, finländsk målare född 1891, död 1948.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2025
kl 18:18:21
17/1 22:36:56
17/1 22:40:26